gov.ua

Корисні посилання
ukrflag

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та
захисту споживачів

eyes

Людям із порушенням зору

Новини

news-image

Продовжується робота Головного управління по виконанню превентивних заходів щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення.

2024-04-01

28 березня 2024 року спеціалістами Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області проведено інфор- маційно-роз’яснювальну роботу з субʼєктами господарювання селища міського типу Великий Бичків Рахівського району щодо дотримання вимог законодавства про рекламу та законодавства у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення.

news-image

Про відпочинок та оздоровлення дітей в літній сезон 2024-го року говорили на нараді в Закарпатській ОВА

2024-04-01

Вже розпочався процес організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2024 року. Напередодні відбулося засідання обласного міжвідомчого

news-image

Напередодні, 26 березня 2024 року відбулася онлайн-нарада керівництва та начальників районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

2024-03-27

Головна тема для обговорення – дотримання операторами ринку вимог статті 40 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» у виробництві сирого молока.

news-image

Сьогодні, 27 березня 2024 року відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Закарпатській обласній державній адміністрації – обласній військовій адміністрації під головуванням заступника голови Закарпатської ОВА Василя ІВАНЧА

2024-03-27

Участь у засіданні взяли начальник ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван ГУЛЕДЗА, фахівці структурних підрозділів Головного управління, представники профільних департаментів Закарпатської ОВА.

news-image

Безпечність харчових продуктів: дієтичні добавки – це не ліки, а харчовий продукт

2024-03-26

До Держпродспоживслужби часто надходять звернення громадян стосовно дієтичних добавок. Тому хочемо ще раз нагадати споживачам, що статтею 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» визначено, що дієтична добавка – це харчовий продукт, який:

news-image

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує!

2024-03-25

28 березня 2024 року з 9:00 до 12:00 години на базі Державної установи Закарпатський обласний контактний центр працюватиме «Гаряча лінія», в рамках якої відповідатиме на телефонні звернення мешканців Закарпаття провідний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Вячеслав КОБЗАР.

news-image

21 березня 2024 року спеціалістами Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області

2024-03-22

проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з субʼєктами господарювання міста Виноградів щодо дотримання вимог законодавства про рекламу та законодавства у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення.

news-image

Новини щодо Урядової програми «Доступні ліки».

2024-03-18

З 29 лютого 2024 року набув чинності наказ МОЗ України від 20.02.2024 р. № 279, яким затверджено:

news-image

До уваги мешканців Закарпаття

2024-03-18

Відповідно до статей 24-25 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» однією з підстав для проведення позапланового заходу державного ринкового нагляду є звернення споживачів (користувачів).

news-image

Розроблено «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Закарпатської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2024 році»

2024-03-18

Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління + Держпродспоживслужби в Закарпатській області за участі спеціалістів Інституту АР РР НААН України розроблено «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Закарпатської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2024році»

news-image

Сьогодні, 15 березня – відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів.

2024-03-15

Цей день – про право кожного з нас, хто отримує послуги чи придбає товар, на якісне, добросовісне обслуговування.

news-image

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

2024-03-12

Гострі кишкові інфекції – велика група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту.