gov.ua

Корисні посилання
ukrflag

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та
захисту споживачів

eyes

Людям із порушенням зору

Ужгородський район готується до літнього оздоровчого сезону: проведено нараду з координації дитячого відпочинку

Напередодні відбулося засідання Ужгородського районного міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

В засіданні взяли участь начальник Ужгородського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Ліліана Ігнацевич , начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Людмила Коломоєць та фахівці профільних структур Ужгородської районної військової адміністрації. На порядку денному – питання координації роботи із забезпечення належної організації процесу оздоровлення дітей, стан готовності до проведення оздоровчої кампанії.

Так вже з 01 червня 2024 року, планує розпочати свою роботу табір санаторного типу на базі Закарпатського обласного дитячого санаторію «Малятко». А з 03 червня 2024 на території Ужгородського району для відпочинку дітей відкриються пришкільні табори у кожній територіальній громаді, крім Баранинської, Середнянської та Тур’я Реметівської сільської ради.

2024-05-20