gov.ua

Корисні посилання
ukrflag

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та
захисту споживачів

eyes

Людям із порушенням зору

Ужгородський район відкриває сезон оздоровчих таборів: підготовка та безпека на першому місці

На території Ужгородського району розпочали свою роботу Дитячий табір оздоровлення та відпочинку на базі КНП Закарпатського обласного дитячого санаторією «Малятко», Ужгородський район, с Оноківці та 25 таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загально середньої освіти Великодобронської, Холмківської, Сюртівської територіальних громад, а також у місті Ужгороді, місті Чоп, місті Перечині, Великоберезнянської та Дубриницької сільської ради.

Спеціалістами Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області до початку оздоровчої кампанії проведені комісійні обстеження всіх таборів оздоровлення та відпочинку, щодо готовності до роботи влітку 2024 року.

За результатами здійснених обстежень порушень санітарних норм та правил не встановлено, керівникам закладів надано пропозиції щодо дотримання вимог у сфері чинного законодавства.

Спеціалістами управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства напередодні проведення оздоровчої кампанії розглянуто та погоджено 26 примірних чотирьохтижневих меню.

З метою запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, отруєнь дикорослими рослинами фахівцями проводилися бесіди з працівниками закладів оздоровлення та відпочинку.

Питання організації безпечного та здорового середовища у закладах оздоровлення та відпочинку, а саме організації харчування, питного режиму, додержання вимог санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів знаходяться на постійному контролі спеціалістів Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській.

2024-06-13