gov.ua

Корисні посилання
ukrflag

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та
захисту споживачів

eyes

Людям із порушенням зору

Корупція — STOP!

Антикорупційна діяльність, як один напрямків внутрішньої роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, займає чи не найважливішу сходинку. Семінари, навчання та інші заходи з питань дотримання положень Закону України “Про запобігання корупції” із працівниками Головного управління проводяться на постійній основі. Одним із таких заходів був проведений 18 червня 2024 року на базі Хустського районного управління.

Під час навчального семінару уповноваженою з питань антикорупційного законодавства Наталією ГАНУСИЧ, піднімався ряд питань, що стосуються недопущення вчинення корупційних правопорушень і правопорушень пов'язаних з корупцією, наголошено на важливості дотримання антикорупційного законодавства та недопущення порушення Правил етичної поведінки.

Нагадуємо, що до основних правил антикорупційного законодавства належать:

- недопущення використання службових повноважень або службового становища з метою одержання неправомірної вигоди;

- дотримання обмежень щодо одержання подарунків, а також сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

- конфлікт інтересів (недопущення порушень щодо роботи близьких осіб), упередження та своєчасне виявлення та врегулювання такого конфлікту;

- декларування доходів/видатків осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, як основний захід фінансового контролю;

- дії працівників у разі підозри/виявлення отримання неправомірної вигоди;

- неухильне дотримання правил етичної поведінки та стандартів доброчесності в тому числі у поза робочий час, зокрема розміщення коментарів та матеріалів у соціальних мережа, на загальнодоступних веб — сайтах, що можуть завдати шкоди репутації державних органів та органів місцевого самоврядування.

2024-06-19